Začátek školního roku

27.srpna 2020 » MS Dobrovského | zpět

Vážení rodiče,

Tento školní rok začínáme poprvé s přísnějšími hygienickými opatřeními a pravidly.

Po příchodu do MŠ  je pro Vás hned za vstupními dveřmi připravená dezinfekce.

Děti, prosím, nechejte umýt v dětské umývárně a teprve potom je předávejte do třídy.

Roušky děti mít nemusí, ale jednu v uzavřeném sáčku musí mít každé dítě v poličce

pro případ náhlého výskytu onemocnění.

Na první den budou děti potřebovat přezůvky, oblečení do třídy a na zahradu,

pokud budou spát tak pyžamo. Vše podepsané.

Na stálo dejte prosím do poličky náhradní prádlo, ponožky a oblečení pro případ nehody J ,

pláštěnku a holínky. Vždy dávejte dětem variabilní oblečení, abychom mohly reagovat na změny počasí.

Hned v pátek 4. září přijede do mateřské školy kouzelník, vstupné ve výši 85,-Kč  předejte ve své třídě.

A ještě poslední info – v pondělí 7. září  v 16.30 bude v mateřské škole informativní schůzka, kde se dozvíte všechno potřebné k organizaci a provozu mateřské školy v letošním školním roce.

Prosím, udělejte si čas a zajistěte si na tuto dobu hlídání dítěte.

Všechy Vám přejeme krásný konec léta a těšíme se na Vás

Chcete sdílet tento článek?